Modelowanie Ust2019-05-01T16:40:14+02:00

Modelowanie Ust

Twoje usta mogą być większe i nawilżone
!

Powiększanie ust to zabieg bezpieczny i dający świetne efekty – a efekty utrzymują się około 6 – 12 m-cy…

Modelowanie ust

Zabieg powiększania ust polecany jest osobom, które dostrzegają problem zbyt małych warg, lub są niezadowolone z ich kształtu. Podczas rozmowy poprzedzającej korektę, dobierzemy odpowiednią metodę korekcji. Podstawą jest naturalny efekt.

Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.

Efekty zabiegu

Rezultat zabiegu widoczny jest natychmiast i utrzymuje się przez 6 -12 miesięcy w zależności od wieku, preparatu, stanu i kondycji skóry, indywidualnych cech organizmu stylu życia (m.in. palenie papierosów).

Efekty po zabiegu

Po zabiegu  usta będą lekko opuchnięte, może pojawić się również delikatny siniaczek utrzymujący się przez kilka dni. Opuchlizna schodzi najczęściej po 2-3 dniach. Zależy to od zastosowanego preparatu oraz predyspozycji pacjenta. Dzięki procedurze, możemy uwydatnić usta, prawic ich kształt i  symetryczność oraz koloryt.

Przeciwskazania do zabiegu

  • Alergia na toksynę botulinową typu A
  • Choroby płytki nerwowo-mięśniowej (miastenia gravis, stwardnienie zanikowe boczne, zespół Lamberta-Eatona)
  • Przyjmowanie antybiotyków amino glikozydowych (np. gentamycyna)
  • Rozległe uszkodzenia skóry

Wybrane Posty

Na naszym blogu dzielimy się z Wami wiedzą z zakresu mezoterapii

Przejdź do góry