O Nas

Poznaj nasz gabinet kosmetologii medycznej

Elisestetic Logo

ELISESTETIC to ekskluzywne miejsce, w którym oferowany jest szeroki zakres zabiegów i rozwiązań estetycznych podkreślających naturalne piękno i w sposób skuteczny hamujących objawy procesu starzenia.To miejsce dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm oraz oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych.

W trakcie studiów na wydziale Kosmetologii rozpoczęłam pracę zawodową, od początku chciałam połączyć teorie zdobywaną w ramach studiów z praktyką w pracy z pacjentem.

Początkowo była to kosmetologia upiększająca, gdzie dbałam o estetyczny wygląd pacjentów, później zajęłam się kosmetologią medyczną. Obecnie specjalizuję się już  nie tylko w walce z powierzchownymi defektami skóry i ciała, ale również od kilku lat uczestniczę w szkoleniach specjalistycznych z zakresu kosmetologii medycznej . Zabiegi z wykorzystaniem peelingów medycznych, kwasu hialuronowego czy karboksyterapii oraz połaczenie zdrowej, odpowiednio zbilansowanej diety oraz holistyczne podejście do Pacjenta dają satysfakcjonujące efekty.

Bezpieczeństwo moich pacjentów, najwyższa jakość zabiegów, profesjonalizm to elementy na które kładę szczególny nacisk.

Zabiegi kosmetologii medycznej wykonywane są najnowocześniejszymi dostępnymi obecnie na rynku preparatami oraz urządzeniami, posiadając uprawnienia do wykonywania oferowanych zabiegów, co zapewnia bezpieczeństwo i opiekę na wysokim poziomie.

Moja praca to moja pasja, dlatego priorytetem dla mnie jest indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz jego problemu i ułożenie takiego planu zabiegów, które dadzą optymalny efekt i przede wszystkim – pełną satysfakcję pacjenta.